HAKKIMIZDA

ORTAÇ HALI YIKAMA

HAKKIMIZDA

Ortaç Halı Yıkama 1996 yılında İstanbul genelindeki müşterilerine gelişen ve değişen koşullar altında daha kaliteli hizmeti daha ucuza sunma, tüketici menfaatlerini ön planda tutma ilkesiyle kurulmuştur.

Ortaç halı yıkama bir Aile şirketi olup, dolayısıyla işine daha dikkatli, daha temiz,  daha ciddi bir titizlikle sahip çıkıp en iyi şekilde sürdürmektedir. 

Ortaç halı yıkama olarak  zamanın ne kadar değerli olduğunun farkında olduğumuzdan, değişen zamana ayak uydurup işlerinizi  zamanında yapılmasını sağlamaktayız.

Ortaç Halı yıkama kar amaçlı değil daha çok müşteri düşüncesiyle fiyatlarını uygular. Bu nedenle işlerine daha dikkatli  devam eder, Çünkü daha çok Müşteri  demek daha çok Müşteri Memnuniyeti demektir. 

Ortaç Halı Yıkama Güven ve  Sağlığa da çok  önem verir. Çünkü insan Sağlığı ve Güvenliği her şeyden önce gelir. Bu yüzden Güvendiğimiz elemanlarla çalışırız. Aynı zamanda da Bitkisel bazlı deterjanlarla çalışır ve uygularız.

Ortaç Halı yıkama olarak  yukarıda belirttiğimiz kurallar ve uygulamalar  neticesinde sloganımızı belirledik: Sağlık, Zaman ve Maddiyat diyoruz. 

Hayatımızda önemli olan üçgeni siz değerli müşterimize sunmaya çalışıyoruz.